Каталог товарів
Ціна

Стрічки для полікарбонату

Стрічки для полікарбонату

Полікарбонат, безумовно, матеріал новий. Створені з нього конструкції і вироби міцні, якісні, ефектні і довговічні.
Втім, будь-який виріб, а особливо конструкція, вимагає ретельного догляду і грамотного професійного використання. Це і правильна технологія кріплення, і збереження зовнішнього вигляду.

 

Однією з умов тривалої експлуатації полікарбонату є герметичність, яку забезпечують захисні стрічки. Виконані з матеріалу, в структуру якого включена біоцидна програма - ще одне нововведення сучасних технологій. Купуючи захисні стрічки - ви збільшите не тільки довговічність самої конструкції але і додасте їй сучасного вигляду.

Захисні стрічки надійно захистять від пилу і бруду, забезпечать герметичність, що перешкоджає утворенню конденсату і його неприємних наслідків - грибка і руйнування цілісності полікарбонатного листа або конструкції.
Стрічки не рвуться і не пошкоджуються при контакті з профілем, вони еластичні, не піддаються температурним перепадіам, розтягуються і звужуються, реагуючи на зміни матеріалу.

 

Розрізняють два види стрічок, які використовують в залежності від мети і призначення виробів.


1. Перфорована стрічка. Має у своїй конструкції отвори для провітрювання сот полікарбонатного листа, які захищені фільтрами. В результаті, утворений  в процесі експлуатації конденсат, а також пил і бруд легко видалити.Зовнішні краї  дахів, козирків і інших виробів циліндричної форми, які змонтовані вниз, заклеюють перфорованої стрічкою.


2.Сплошная стрічка. Для повної герметизації верхніх частин полікарбонатних виробів, а при необхідності бічних і нижніх використовують суцільну захисну стрічку. Конструкції на шосе, міських вулицях і інших забруднених місцях будуть надійно захищені від впливу зовнішнього середовища, пилу, бруду та інших елементів. Тривалішим буде і  термін їх експлуатації.

 

Подробнее...

Відображати:
Сортування
Герметизуюча стрічка.   Герметизуюча стрічка необхідна для захисту стільникових і моноліт..
9.00 грн.
Герметизуюча стрічка.   Герметизуюча стрічка необхідна для захисту стільникових і моноліт..
13.00 грн.
Перфорована стрічка Для завершення герметизації в нижній частині з’єднання плит необхідно в..
31.00 грн.
Перфорована стрічка Для завершення герметизації в нижній частині з’єднання плит необхідно в..
26.00 грн.