Каталог товарів

Плівка прозора (вищий сорт) 3м ширина 100м довжина 80мкм

Плівка прозора (вищий сорт) 3м ширина 100м довжина 80мкм
Модель: 3-045
Наявність: В наявності
1560.00 грн.
Кількість: Купити

Прозора поліетиленова плівка 


Сьогодні поліетиленова плівка все ще є дуже популярним матеріалом в сільському господарстві. Вона застосовується для односезонного укриття парників та теплиць. Після проходження ультрафіолетового проміння через шар плівки воно перетворюється у видиме світло. Важливою перевагою саме цієї плівки також є те, що інфрачервоне випромінювання затримується всередині теплиці. Під час весняних заморозків температура всередині парника чи теплиці є на 2-5 градусів вищою, ніж температура навколишнього середовища, проте в літню жару — на 2-5 градусів нижчою, ніж надворі. Парниковий ефект дозволяє використовувати теплиці весною без додаткового опалення протягом тривалого терміну.

Метод виготовлення даної поліетиленової плівки — екструзія за умови високого тиску. Рівномірна товщина плівки по всій ширині рукава забезпечується завдяки особливому механізму обертання видувної головки екструдера. Плівка виготовляється у вигляді поліетиленового рукава (ширина 1000-3000 мм), піврукава (400-1500 мм) або полотна (300-1500 мм). Товщина плівки може змінюватись в діапазоні від 30 до 200 мкм.
 

Для виробництва поліетиленової продукції використовуються виключно високоякісні компоненти. Завдяки впровадженню новітніх розробок в галузі хімії дана плівка пдітримує свою конкурентоздатність на полімерному ринку України. Під час виробництва використовується сучасне обладнання. На кожній зі стадій виробництва продукція проходить контроль. Оптимальне співвідношення ціни та якості — запорука успіху компанії на українському ринку.

Основні характеристики
Ширина рулона
Довжина 100м
Вага рулону 22,5кг
Товщина (мкм) 80мкм
м2 в рулоні 300м2
Тип плівки вищий сорт
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг

Введіть код, вказаний на зображенні: