ua ru

Акрил POLYCRYL

                                     

Акрил POLYCRYL

ЛИСТОВЕ АКРИЛОВЕ СКЛО АБО ОРГСКЛО.

У наш час широко використовуються акрилові листи для зовнішньої реклами, для виготовлення різних виробів першої необхідності (підставки, цінники, стійки, каталоги, світлові вивіски, підтримувачі, стелажі, вивіски, конструкції для виставкових залів, світильники, меблі та багато іншого).

Акрил - універсальний прозорий матеріал і має ряд значних переваг, якщо порівнювати його з іншими прозорими і кольоровими матеріалами. Це дуже легкий і одночасно міцний матеріал, прозорий, стійкий до погодних змін, не змінює своїх якостей при хімічному впливі і при термоформуванні, електроізоляційний і дуже легко обробляється.

Існує два основних види акрилових листів - екструдовані (EXSTRA) і литі (CAST).

Акрил марки POLYCRYL має міжнародну сертифікацію і користується великою популярністю.

POLYCRYL White

Даний акрил зручний і податливий в процесі термоформовки при виготовленні різних виробів. При експлуатації не жовтіє, має високу ступінь світлопропускання, довговічний. Товщина від 1.8 мм до 8 мм. Використовується при виготовленні вивісок всередині приміщення і на вулиці з вмонтуванням підсвіток, при облаштуванні світлової реклами, стійок.

 POLYCRYL Color

Існує два види світлопропускаючих кольорових листів даного акрилу: світлорозсіюючі і світлопрозорі. Допускається для підсвічування використовувати світлодіоди. Дуже часто застосовуються ці листи в зовнішній рекламі, а також для оформлення інтер'єрів, конструкцій для виставок, в магазинах. Дуже зручні в порізці - використовується лазер.

POLYCRYL Clear

Тонкі листи екструзивного акрилу від 0.5 мм до 1.2 мм використовуються в друкарській справі (друк офісний, планшетний короткоструйний, трафаретний). Широке застосування при виготовленні підставок, цінників, настільних і настінних тримачів, коробок і т.п.

Литі акрилові листи незамінні у виготовленні рекламних виробів з торцевою підсвіткою і для акваріумів.

 

 POLYCRYL Clear Super Caliber

Якщо під час будівництва  того чи іншого об’єкту необхідно створити склепінчастий купол, зробити прозорий дах або в даху вмонтувати дахові світлові ліхтарі, засклити вікна – незамінимим матеріалом є прозорі листи акрилу. Саме листи прозорого акрилу в наш час дуже часто використовуються в будівництві. З цих листів  (залежно від товщини)  виготовляють дашки при вході, перегородки, різні огородження. А якщо необхідно створити на автотрасі чи залізничному вокзалі  перегородки з метою ізоляції шуму, - то таким звуковим бар’єром гарантовано стануть огородження. Виготовлені з товстих  акрилових листів.

POLYCRYL Highlmpact

Це прозорий пластик, що широко використовується у виробництві автомобілів, літаків, кораблів, катерів. Він міцний, ударостійкий, не тріскається, хоча товщина його є досить помірною. Ним захищають глядачів в цирку, виготовляють захисні окуляри для спортсменів. Цей пластик стійкий до змін погодних температур і до УФ промінів.

POLYCRYL Dual Satin

Листи цього акрилу з двох боків мають матову поверхню, але пропускають до 80% світла. Важливим є те, що на ньому не лишаються плями від дотику рук  чи бруду, а під час виготовлення того чи іншого виробу є можливість здійснювати термоформовку. Широко використовується у виробництві меблів, рекламних вивісок з підсвіткою, оформленні перегородок.

 

POLYCRYL Mirror

Цей акрил має дзеркальну поверхню. З нього виготовляють різноманітні таблички, логотипи. Часто використовують при облаштуванні інтер’єрів ресторанів, офісів, розважальних закладів, де листи акрилу  служать дзеркалами. Дуже легко кріпляться – використовуються рідкі цвяхи або двосторонній скотч.

 POLYCRYL Cast Bloch

 Листи цього акрилу мають товщину більшу ніж 20 мм. Саме вони створюють звукові бар’єри в необхідних для  цього місцях – автотраси, залізничні вокзали, студії звукозапису, телестудії. Дуже часто використовується при виготовлені призів, різних статуеток, підставок, меблів.

Відгуки покупців

Відгуків немає, станьте першим коментатором!

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно

Відгуків немає, станьте першим коментатором!

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно